Nowoczesne technologie rybne

MIRKO - Rarytasy ze śledzi


Firma MIRKO, przedsiębiorstwo o polskim kapitale zatrudniające około 150 osób. Od 2003 roku firma rozpoczęła produkcję w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Głobinie z wdrożonym systemem zarządzania jakością zdrowotną HACCP.

Specjalnością MIRKO są rarytasy ze śledzi, śledziowe przekąski i zawijańce z owocami. Cała gama produktów (kandyzowane owoce, rodzynki i sery, młoda kukurydza, leśne grzyby przyprawiane sosami z ziół, śliwek, kruchych warzyw i miodu) dodawane są do delikatnych bałtyckich śledzików tworząc niepowtarzalną kompozycję smaków.

W Polsce naszymi klientami są największe sieci handlowe i liczące się rybne hurtownie. Od 3 lat eksportujemy nasze produkty do wielu europejskich krajów. Celem jest nawiązanie pracy w szerokim zakresie promocji i dystrybucji produktów na rynku Unii Europejskiej. Ponadto, MIRKO wyraża zainteresowanie współpracą z zagranicznymi partnerami, którzy planują wprowadzić swoje produkty na polski rynek. Firma oferuje swoje usługi w zakresie dystrybucji produktów mrożonych pochodzenia morskiego. MIRKO dysponuje wieloma magazynami oraz posiada w pełni rozwiniętą sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Kontakt: Zakład Przetwórstwa Ryb “MIRKO”  Bogusław Krasnoborski Sp.J.
Głobino 73, 76-200 Słupsk, POLSKA,
tel. (+48 59) 847 17 20
fax: (+48 59) 841 37 24
www.mirko.pl
 
e-mail: handel@mirko.pl
e-mail: mirko@mirko.pl