Nowoczesne technologie rybne

Nijhuis Water Polska - rozwiązania w zakresie ścieków przemysłowych


Nijhuis Water Polska (www.nijhuis-water.pl) jest holenderskim producentem urządzeń i rozwiązań w zakresie ścieków przemysłowych i wywodzi się z firmy z  80 - letnią tradycją i doświadczeniem w oczyszczaniu ścieków.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, dostarczaniu i montażu instalacji oczyszczania ścieków oraz instalacji odwadniania osadów. Wysoki poziom normalizacji, wzorcowej produkcji i automatyki sprawia, że firma może zaoferować swoim Klientom dostosowane do ich potrzeb ekonomiczne rozwiązania wysoko zaawansowane technologicznie.

Nijhuis Water Technology polega na zespole wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych technologów i inżynierów.
W przypadku Klientów nieprzekonanych do naszych rozwiązań technologicznych przeprowadzamy testy w pełnej skali technicznej na stacji pilotowej.
W Polsce działamy od 1990 roku i do tej pory zrealizowaliśmy blisko 100 inwestycji dotyczących oczyszczania ścieków przemysłowych.
W sektorze rybnym posiadamy 40 referencji na całym świecie.

Jeżeli mieliby Państwo projekty związane z oczyszczaniem lub podczyszczaniem ścieków przemysłowych to chętnie służymy naszym doświadczeniem. Posiadamy także swoje biuro projektowe, które wykonuje projekty technologiczne w zakresie oczyszczania lub podczyszczania ścieków i oraz pełną dokumentację do pozwolenia na budowę. Pomagamy również w pozyskiwaniu środków finansowych z Unii Europejskiej.

Kontakt: Maciej Dzik
              Business Development Manager
              Nijhuis Water Polska Sp. z o.o.
              ul. Sułkowskiego 15
              05-820 Piastów k/W-wy
              www.nijhuis-water.pl
              tel +48 22 723 54 30
              fax +48 22 753 82 66
              Tel. kom.. +48 601 973 983