Rynek Rybny

Witamy na stronie internetowej projektu RSI (Regionalny System Innowacji), dotyczącej rynku rybnego w województwie zachodniopomorskim. Znajdziecie Państwo tutaj m.in. ogólną charakterystykę branży przetwórstwa rybnego w Polsce oraz zagadnienia związane z handlem, marketingiem, systemami jakości dla tej dziedziny.
Systematycznie będziemy także dostarczać Państwu informacje, dotyczące imprez branżowych (targi, konferencje, szkolenia, spotkania brokerskie).
Szczególnie zachęcamy do korzystania z naszej oferty dla przedsiębiorców, gdzie znajdziecie Państwo ofertę zachodniopomorskich uczelni wyższych oraz innych instytucji (firm, instytucji okołobiznesowych) z naszego regionu, skierowaną do przetwórców. Mamy nadzieję, że baza CV i ofert pracy pomoże Państwu znaleźć poszukiwanych specjalistów jak również bez problemu nawiązać kontakt z absolwentami i studentami, chcącymi podjąć staże i praktyki w Państwa firmach.


Aktualności:

European Seafood Exposition 2011 - weź udział w Giełdzie Kooperacyjnej

Już po raz szósty ośrodek Enterprise Europe Network przy RCIiTT jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Rekordowy spożycie ryb na świecie

Jemy najwięcej ryb w porównaniu do wszystkich poprzednich lat.

Plany firm z branży rybnej na 2011 roku

Co planują potentaci? Czego można się spodziewać w 2011 roku w branży?

Zapraszamy na warsztaty

Przedsiębiorców z branży spożywczej, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych i ‘świata nauki’ oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem sektora w województwie zachodniopomorskim zapraszamy na warsztaty pt. "Produkt tradycyjny i regionalny"