Rynek Rybny

Witamy na stronie internetowej projektu RSI (Regionalny System Innowacji), dotyczącej rynku rybnego w województwie zachodniopomorskim. Znajdziecie Państwo tutaj m.in. ogólną charakterystykę branży przetwórstwa rybnego w Polsce oraz zagadnienia związane z handlem, marketingiem, systemami jakości dla tej dziedziny.
Systematycznie będziemy także dostarczać Państwu informacje, dotyczące imprez branżowych (targi, konferencje, szkolenia, spotkania brokerskie).
Szczególnie zachęcamy do korzystania z naszej oferty dla przedsiębiorców, gdzie znajdziecie Państwo ofertę zachodniopomorskich uczelni wyższych oraz innych instytucji (firm, instytucji okołobiznesowych) z naszego regionu, skierowaną do przetwórców. Mamy nadzieję, że baza CV i ofert pracy pomoże Państwu znaleźć poszukiwanych specjalistów jak również bez problemu nawiązać kontakt z absolwentami i studentami, chcącymi podjąć staże i praktyki w Państwa firmach.


Aktualności:

Porozumienie w sprawie wspólnej polityki rybołówstwa osiągnięte.

13 czerwca, ministrowie odpowiedzialni za rybołówstwa krajów Unii Europejskiej osiągnęli porozumienie w sprawie reformy wspólnej polityki.

Połowy bardziej zrównoważone

Komisja Europejska zaprezentowała wniosek dotyczący uprawnień do połowów na Morzu Bałtyckiem w 2012 r. Przynosi on zmiany jeżeli chodzi o m.in. połów śledzia.

Nowe technologie i kontakty zagraniczne dla branży przetwórstwa rybnego

Poniżej zamieszczamy przykłady ofert technologicznych i handlowych, z branży przetwórstwa rybnego.

Oferty handlowe z zagranicy

Poszukujesz partnera lub dystrybutora swoich wyrobów? Chcesz sprzedawać za granicą?