Rynek Rybny

Witamy na stronie internetowej projektu RSI (Regionalny System Innowacji), dotyczącej rynku rybnego w województwie zachodniopomorskim. Znajdziecie Państwo tutaj m.in. ogólną charakterystykę branży przetwórstwa rybnego w Polsce oraz zagadnienia związane z handlem, marketingiem, systemami jakości dla tej dziedziny.
Systematycznie będziemy także dostarczać Państwu informacje, dotyczące imprez branżowych (targi, konferencje, szkolenia, spotkania brokerskie).
Szczególnie zachęcamy do korzystania z naszej oferty dla przedsiębiorców, gdzie znajdziecie Państwo ofertę zachodniopomorskich uczelni wyższych oraz innych instytucji (firm, instytucji okołobiznesowych) z naszego regionu, skierowaną do przetwórców. Mamy nadzieję, że baza CV i ofert pracy pomoże Państwu znaleźć poszukiwanych specjalistów jak również bez problemu nawiązać kontakt z absolwentami i studentami, chcącymi podjąć staże i praktyki w Państwa firmach.


Aktualności:

Zapraszamy na bezpłatne spotkania biznesowe przy European Seafood Exposition 2013!

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych przy największych targach przetwórstwa rybnego na świecie - European Seafood Exposition 2013 w Brukseli

„Od łowiska do półmiska” – zapraszamy na szkolenie

Instytut Logistyki i Magazynowania GS1 Polska zaprasza na szkolenie otwarte.

Bunt udziałowców Wilbo - spółka nie zostanie przejęta przez Seko?

Dariusz Bobiński oraz Waldemar Wilandt, akcjonariusze Wilbo, odstąpili od umowy na podstawie której spółkę miało przejąć Seko

Rewolucja w sprzedaży ryb?

Według TVP, resort rolnictwa szykuje rewolucję w sprzedaży ryb.