Imprezy

Spotkania Kooperacyjne podczas Targów Seafood 2006 w Brukseli


Czy zamierzasz uczestniczyć w targach Seafood 2006 w Brukseli?
Czy chcesz udoskonalić swoją linię produkcyjną?
Czy chcesz poznać firmy, które mogą Tobie w tym pomóc?
A może to Ty masz coś do zaoferowania?

Już po raz czwarty europejska sieć IRC organizuje Spotkania Kooperacyjne (10 maja 2006) podczas European SEAFOOD Expositions (ESE) 2006. 
Spotkania te są idealnym sposobem dla firm z całej Europy na rozpoczęcie międzynarodowej współpracy.  

Co to są Spotkania Kooperacyjne (Partnerskie)?
Spotkania Kooperacyjne to świetna okazja by pochwalić się swoimi osiągnięciami (technologiami, procesami, maszynami, produktami, wynikami badań, itd.), wypromować je oraz nawiązać kontakty z potencjalnymi nabywcami. Z drugiej strony firmy chcące udoskonalić swoją produkcję mogą zapoznać się z nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Spotkania z potencjalnymi partnerami są wcześniej zaplanowane i trwają zwykle do 30 min.

Kto powinien uczestniczyć?
Każda organizacja działająca w branży rybnej (połowy, hodowla, przetwórstwo, opakowalnictwo, itd.)
Firmy, które poszukują partnerów do przyszłej współpracy tj. oferujących lub poszukujących nowych rozwiązań technologicznych, nowych procesów oraz do prowadzenia wspólnych przedsięwzięć.

Gdzie i kiedy?
Spotkania Kooperacyjne odbędą się na terenie targów brukselskich (Parc des Expositions, Place de Belgique) w Scottish Development International Pavilion dnia 10 maja 2006 r.

Ile kosztuje uczestnictwo?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wszelkie koszty organizacyjne będą pokryte ze środków z Unii Europejskiej.

Jaka jest procedura?
Aby wziąć udział w Spotkaniach Kooperacyjnych, firmy muszą się zarejestrować na stronie http://www.ircnet.lu i krótko opisać swoją ofertę lub potrzebę (wypełnić formularz), które następnie zamieszczamy w katalogu on-line.
Dzięki temu zarejestrowani uczestnicy mają wgląd do wszystkich zgłoszonych ofert i na tej podstawie wybierają sobie partnerów do indywidualnych rozmów. 
Następnie organizatorzy ustalają plan spotkań i przekazują każdemu uczestnikowi.

Ważne!!!!
Wszystkie chętne firmy muszą się zarejestrować na stronie http://www.ircnet.lu i zamieścić swój profil (ofertę lub zapotrzebowanie technologiczne) do dnia 7 kwietnia 2006 r.
A następnie wybrać partnerów do rozmów do dnia 21 kwietnia 2006 r. Organizatorzy prześlą uczestnikom plan spotkań do 1 maja 2006 r.

A tak było rok temu – Spotkania Kooperacyjne Seafood 2005…
W Spotkaniach Kooperacyjnych Seafood 2005 wzięły udział firmy i instytuty naukowo - badawcze z Wielkiej Brytanii, Grecji, Polski, Szwajcarii, Francji, Turcji, Norwegii, Islandii,  Portugali, Cypru, Holandii.     
W katalogu zamieszczono 61 profili (22 oferty technologiczne, 21 zapotrzebowań technologicznych i 18 partner-search) i odbyło się 165 spotkań.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w Spotkaniach Kooperacyjnych skontaktuj się z... 
Dominika Jamioł djamiol@ps.pl , tel. 91 449 41 09    Ośrodek IRC przy Politechnice Szczecińskiej