Rynek Rybny

Oferty handlowe z zagranicy


Poniżej zamieszczamy oferty zagranicznych firm, działających w branży przetwórstwa rybnego, chcące nawiązać współpracę z polskimi dystrybutorami i producentami. 

Jeżeli któraś z przedstawionych ofert zainteresuje Państwa, prosimy o kontakt z p. Pawłem Żebrowskim (pzebrowski@zut.edu.pl, (91) 449 43 64) wraz z podaniem numeru oferty. Prosimy również o kontakt jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zamieszczeniem podobnej, bezpłatnej oferty, kierowanej na zagraniczne rynki. Przedstawione oferty pochodzą z bazy Enterprise Europe Network.


Oferta 20100510031

Chorwacka firma, specjalizująca się połowach morskich ryb słonowodnych, poszukuje i oferuje przedstawicielstwo handlowe, jest również otwarta na umowy typu joint venture. Firma jest zainteresowana również innymi firmami, którzy mogą świadczyć na jej rzecz usługi podwykonawstwa.

Oferta 20100421008

Hurtownia z Niemiec, oferujące świeże, wędzone oraz mrożone ryby dla swoich klientów regionalnych poszukuje partnerów (dostawcy oraz przetwórcy) w zakresie dystrybucji oraz produkcji ryb oraz owoców morza. Firma oferuje również dystrybucję produktów partnerów, swoją siecią współpracy.

Oferta 20100707030

Firma z Irlandii Północnej poszukuje wiarygodnego partnera lub przedstawiciela handlowego z przemysłu rybnego do sprzedaży surowca w Polsce, Czechach, Rosji i USA.

Oferta 20110630048

Włoska firma, z siedzibą na Sardynii, specjalizująca się w hurtowej sprzedaży i przedstawicielstwie handlowym świeżych oraz mrożonych owoców morza, poszukuje przedstawicieli handlowych, importerów oraz hurtowników.

Oferta 20110505028

Rosyjska firma, zajmująca się importem oraz eksportem ryb oraz produktów z ryb, poszukuje dystrybutorów na terenie Polski.

Oferta 20110124023

Firma z Wielkiej Brytanii, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji systemów połowu łososia, pstrąga oraz innych ryb drapieżnych, poszukuje dystrybutora dla swojego produktu.

Więcej ofert dostępnych na www.innowacje.zut.edu.pl